Про нас

Громадська організація «Союз Українських Залізничників»

Про організацію

Союз підприємців та учасників ринку вантажних перевезень залізничним транспортом. Спільнота однодумців та операторів рухомого складу.

Союз Українських Залізничників був створений спільнотою залізничників та однодумців. Ми щоденно працюємо та ростемо для того, щоб стати найбільш впливовішим та найчисельнішим об’єднанням залізничників та представників бізнесу що працює в сфері залізничного транспорту в Україні.

Ми працюємо для того, щоб дати своїм членам та однодумцям можливість спільними зусиллями вирішити складні та важливі питання залізничної галузі України, покращити інвестиційний клімат, створювати прозорий, чесний та конкурентний ринок залізничних вантажних перевезень в державі, працювати на користь індустрії, суспільства та країни в цілому.

Глобальною метою Союзу Українських Залізничників, є створення в Україні реального конкурентного середовища, відкритого та прозорого ринку перевезень вантажів залізничним транспортом. Команда нашої організації - керівники, члени та експерти, беруть активну участь у законотворчій діяльності та регуляторній політиці державних органів законодавчої і виконавчої влади України.

Думки представників та експертів «почути» зі сторінок багатьох засобів масової інформації.

  • Поділитися:
© 2020 uur.com.ua | Усі права захищено
Розробка сайту: Prospect IT